KONST / Litografier / Färglitografi 13374405
nr 1337 4405
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, 4 st, Bladets mått: 44x57, oramade lösa blad. Signerad
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:33:01
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant